Piedāvātie pakalpojumi

Share

piedāvātie pakalpojumi

Drossdators.lv piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, liekot īpašu uzsvaru uz klientu drošības uzlabošanu digitālajā vidē. Ikdienā cilvēki pat nenojauš kādiem apdraudējumiem viņi ir pakļauti. Šeit ir tikai daži no tiem:

 • Datoru un telefonu vīrusi;
 • Interneta krāpšanas;
 • Pikšķerēšanas vēstules;
 • Paroļu zādzības;
 • Sociālo profilu zādzības;
 • Datu pazaudēšana dēļ bojātas iekārtas;
 • Cilvēciskās kļūdas;
 • Informācijas zudums dēļ nezināšanas;
 • utt.

Mēs vēlamies jūs maksimāli pasargāt, ierobežot riskus un iespēju robežās mazināt negatīvās sekas.

Domājot par klientu drošību, mēs piedāvātajiem risinājumiem pieejam kompleksi. Lai to nodrošinātu, mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu. Tādā veidā mēs uzlabojam kopējo lietošanas pieredzi un drošību, nevis tikai vienu konkrētu lietu. Pakalpojumu aptuvenās izmaksas skatīties sadaļā – Maksas pakalpojumi.

Datoru apkope un pārinstalēšana

Kvalitatīvs un  drošs darbs digitālajā vidē sākas ar labi strādājošu tehniku. Mēs veicam datoru pārinstalēšanu un nepieciešamo programmu uzstādīšanu. Mēs palīdzam gan gadījumos, kad ir iegādāts jauns dators vai telefons, gan arī tad, kad esošajai tehnikai nepieciešama tīrīšana un programmu atjaunošana. Datoru instalēšana nav tikai Windows operētājsistēmas uzstādīšana. Pirms tam Ir nepieciešams veikt esošo failu (tajā skaitā attēlu, dokumentu) kopēšanu un vēlāk atlikšanu atpakaļ uz pārinstalētā datora. Neviens nevar iztikt arī bez dažādām lietojumu programmām. Mēs veicam dažādu programmu uzstādīšanu pēc klienta vēlmēm. Sagatavojot tehniku darbam ir jāņem vērā dažādi aspekti – iestatījumi, specifiskās informācijas pārnešana, drošības uzstādījumi. Piemēram grāmatvedības programmas pārinstalācijas gadījumā nepieciešams pārnest visas nepieciešamās datu bāzes un padomāt par rezerves kopiju izveidošanu.

Jāatceras, ka nepietiek tikai uzstādīt vajadzīgās programmas, jo ir jāveic arī to pareizu sagatavošanu darbam. To visu mēs nodrošinām veicot datora pārsinstalēšanu.

  Datoru drošības un vīrusu pārbaude

  Datoru un telefonu drošība ir saistoša ikvienam, vai nu mēs vēlamies vai nevēlamies to atzīt. Laicīga datora drošības pārbaude var pasargāt Jūs no nevajadzīgām galvassāpēm un liekiem tēriņiem nākotnē. Ja uzticēsiet mums jūsu datoru, mēs pārbaudīsim vai tajā jau pašreiz nav kāds vīruss, kā arī ieteiksim, kā jūs varat pasargāt savus datus pret nākotnes apdraudējumiem. Antivīrusu programma ir būtiska drošības sastāvdaļa, bet tā nav panaceja. Ir nepieciešams plašāk skatīties uz to, kā mēs sadarbojamies ar digitālo vidi un kur ir mūsu vājie punkti. Drošība ietver gan programmas, kuras pasargā mūs lietojot tehnoloģijas, gan risinājumi, kuri pasargā mūsu datus pat tad, ja tie tiek ļaunprātīgi bojāti. Būtiska lieta, par kuru bieži aizmirst, ir Windows sistēmas un citu programmu uzstādījumi. Nepareizi uzstādījumi daudzos gadījumos ir ķēdes vājais posms, kuru izmanto noziedznieki. Šos un citus aspektus mēs piedāvājam pārbaudīt un uzlabot.

  Datu atjaunošana

  Dokumentu, fotogrāfiju un citu failu pazaudēšana ir tas, no kā ikviens no mums vēlētos izvairīties. Iemesli datu pazušanai var būt dažādi (piemēram, bojāts disks vai kļūdaini izdzēsti faili). Neatkarīgi no tā kas ir noticis, parasti ir vēlme  atgūt pazaudēto. Tāda iespēja pastāv – mēs veicam datu atjaunošanu. Tomēr jāņem vērā, ka izdošanās procents ir atkarīgs no dažādiem faktoriem – vai disks ir fiziski bojāts, vai pēc datu pazaudēšanas ir veiktas rakstīšana diskā, vai disks ir bijis šifrēts, utt. Mēs vienmēr informējam pakalpojuma saņēmēju, ka datu atgūšanu nav iespējams garantēt 100% apmērā, bet darīsim visu mūsu iespēju robežās.

  Apmācību veikšana

  Zinošs cilvēks vai uzņēmuma gadījumā – darbinieks, ir puse no labas drošības. Ja Jūs zināsiet, kā pareizi rīkoties un no kā izvairīties, tad Jūsu darbs ar datoriem un programmām būs daudz labāks, produktīvāks un drošāks. Mēs piedāvājam gan individuālās, gan grupu apmācības. Apmācību piedāvājumu klāstā ietilpst sekojošas tēmas:

 • Kā droši lietot IT tehnoloģijas;
 • Dažādu populāru programmu un aplikāciju izmantošana;
 • Interneta apdraudējumu atpazīšana un izvairīšanās metodes.

Mūsdienu dinamiskajā laikmetā jaunu lietu apgūšana ir kļuvusi par normu, bez kuras iztikt vairs nav iespējams. Mēs vēlamies izglītot cilvēkus, lai darbošanās ar tehnoloģijām būtu drošāka un patīkamāka.

  Ja jums rodas kādi jautājumi par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem vai arī nepieciešama konsultācija pirms lēmuma pieņemšanas, lūdzu sazinieties ar mums Jums ērtākajā veidā.

  Tālrunis & Whatsapp: +371 292 64 494

  E-pasts: drossdators@drossdators.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *