Biedrība “Esam šeit” – pakalpojumi

Share

Mēs pārstāvam biedrību “Esam šeit”. Viens no mūsu mērķiem ir sabiedrības izglītošana kiberdrošības un tehnoloģiju labas izmantošanas jautājumos. Mēs vēlamies sniegt cilvēkiem, gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par dažādiem ar datoriem un citām viedierīcēm saistītiem apdraudējumiem un dot padomus, kā ar tiem cīnīties. Iegūstot jaunas zināšanas, cilvēki būs spējīgi sevi labāk pasargāt, kā arī zinās kā rīkoties ārkārtas situācijās.

Šo mērķi mēs cenšamies sasniegt sniedzot informāciju šajā blogā, mūsu Youtube kanālā, kā arī rīkojot bezmaksas apmācību seminārus.

Mēs sniedzam pakalpojumus situācijās, kad ir radušās problēmas ar datoru vai telefonu, tajā skaitā, ja ir aizdomas par vīrusa klātbūtni iekārtā.

Konsultējam, kā maksimāli samazināt sekas un likvidēt esošos apdraudējumus. Ir reizes, kad situācija ir bezcerīga un nekas cits neatliek, kā samierināties ar ierīcē esošās informācijas zaudēšanu. Tomēr daudzos gadījumos ir iespējams atjaunot iekārtas normālu darbību un atgūt lielāko daļu no zudušajiem failiem. Pat tādās situācijās, kad izspiedējvīruss ir nošifrējis visu datora saturu, reizēm ir iespējams atjaunot šifrēto informāciju.

Mūsu sniegtie pakalpojumi

Lai nodrošinātu mūsu biedrības darbu, mēs piedāvājam arī dažādus maksas pakalpojumus. Maksas pakalpojumu cenas skatīties šeit – Pakalpojumu cenas. Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst:

  • Datoru pārinstalācija, jaunu programmu uzstādīšana un konfigurācija;
  • Telefonu attiestatīšana un konfigurēšana;
  • Vīrusu pārbaude datoros;
  • Vīrusu pārbaude Android (Samsung, Huawei, Hiaomi, OnePlus, u.c) viedtālruņos;
  • Datoru un telefonu droša tīrīšana pirms pārdošanas vai atdošanas citai personai;
  • Apmācību veikšana par datoru un telefonu lietošanu;
  • Apmācību veikšana par drošu tehnoloģiju lietošanu;
  • Izdzēstu failu un bilžu atgūšana (iespēju robežās);
  • Izvērtējam iespējamību atgūt nošifrētos datus (iespējas robežās).

*Programmatūru instalācijas darbos nav iekļauta programmatūras cena

Daloties ar zināšanām par riskiem un apdraudējumiem, vēlamies, lai cilvēki apzinātos, ka ir ieteicams ne tikai cīnīties ar sekām, bet padomāt par savas informācijas drošību jau laicīgi. Tas prasa mazākus finanšu ieguldījumus un sniedz drošības sajūtu strādājot ikdienā. Regulāri rūpejoties par sava datora programmu atjauninājumiem, failu saglabāšanu mākoņpakalpojumos (piemēram, Onedrive vai Gdrive) un sevis izglītošanu, iespējams pasargāt sevi no nevajadzīgām raizēm nākotnē.

Mums rūp cilvēku apmierinātība ar mūsu sniegtajiem datoru un telefonu servisa, kā arī apmācību pakalpojumiem. Kā arī mūsu mērķis ir, lai cilvēki būtu zinoši un varētu droši lietot tehnoloģijas ikdienā.

Mēs atrodamies Pārdaugavā, tādēļ pie mums ir viegli nokļūt, ja atrodaties Āgenskalnā, Bieriņos, Pleskodālē, Ziepniekalnā, Imantā, Zolitūdē, Iļģuciemā, kā arī Mārupē. Bet mēs esam gatavi doties vizītēs arī citur Rīgā (centra, purvciema, juglas, pļavnieku u.c rajonos) un visā Latvijā.

Mēs sniedzam pakalpojumus visu dažādā diennakts laikā . Cena var atšķirties atkarībā no pakalpojumu sniegšanas laika un steidzamības.

Lai noskaidrotu izmaksas vai pieteikties pakalpojumam, lūdzu sazinieties ar mums.

Ar mums var sazināties izmantojot Facebook sociālo tīklu – https://www.facebook.com/esamseit
Rakstot uz e-pastu: drossdators@drossdators.lv
Zvanot pa tālruni: +371 29264494